24 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Kurada Gelecek Olan Rakibin Bir Önemi Yok

Şampiyonlar liginde ikinci tura yükselmiş olan ve formalite maçını Leipzig ile 6 Aralık 201 saat 22.45’te oynayacak olan Beşiktaş için gruptan çıkmak kesin. Her ne kadar ikinci tura kalmış odluğu kesin olsa da futbolcuların disiplini bozmadan hazırlıklarına devam etmesi gerektiğini belirten Fikret Orman ve Şenol Güneş, Leipzig karşılaşması öncesi yapılan basın toplantısında UEFA ile ilgili sorulan soruları yanıtladı.

İkinci tura çıktığı için rehavete kapılarak oyuncuların rahat hareket etmemesi için uyarılarda bulunan teknik direktör Şenol Güneş, Leipzig maçında taraftar yasağının olmasının maç için bir handikap yaratıp yaratmayacağı sorusuna bu durumdan üzüntü duyduklarını belirterek başladı.

UEFA’nın seyirci yasağı geçtiğimiz yıl Fransa’nın Lyon kentinde gerçekleşen olaylardan sonra alınan bir karar ile uygulanmaya başlamıştı. Bu olayların çıkmasında Fransız taraftarının rolünün olduğunu belirten Güneş, karşılaşmalarda her takımda 11 oyuncunun olduğu ve mücadele gerçekleştirildiğini ancak burada en önemli motivasyon ya da unsurun taraftar olduğunu da sözlerine ekledi.

Kara Kartalların İkinci Tur Rakipleri

Şampiyonlar ligi karşılaşmalarında son 16 turuna yükselmiş olan Kara Kartalların muhtemel rakipleri ise belli olmaya başladı. A, B,C ve D grupları ile belli olan muhtemel rakipler ise şu şekilde sıralanabilir: Manchester United, Chelsea, Bayern Münih ve Real Madrid. Her ne kadar rakipler güçlü rakipler olsa da bunun bir önemi olmadığını dile getiren Fikret Orman Kuradan gelecek herhangi bir rakip hangi güçte olursa olsun kısa vadeli başarılar için değil uzun vadeli planlar için hareket ettiklerini açıkladı.

Gerçek Kahramanlar Taraftarlardır!

Leipzig karşılaşmasında UEFA yasağının olmasına rağmen taraftar desteğini her zaman hissedildiğini belirten Fikret Orman, taraftarların Beşiktaş tarihinin gerçek kahramanları olduğunu belirtti. Taraftarların Beşiktaş’ın gerçek ailesinin olduğunu da sözlerine ekleyen Orman, Beşiktaş taraftarının birçok takımda olmayan desteği verdiğini de özellikle belirtti. Şampiyonlar ligi ikinci turda kurada çıkacak olan takım her kim olursa olsun Beşiktaş’ın istikrarlı bir şekilde ilerleyeceğini ifade eden Fikret Orman,  Beşiktaş’ın şampiyonlar liginde göstermiş olduğu başarı sayesinde tüm dünyanın dikkatini çekmeyi başardığını açıklamalarına ekledi. En güncel haberleri ve en yüksek oranları tempobet ve tempobet giriş siteleri üzerinde bulabilir, yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü