Düzce Eğitim Haberleri

150 BİN EURO HİBEYE ONAY!

2019 yılı Erasmus+ KA1 Mesleki Eğitim ve Okul Eğitimi hareketlilik projeleri sonuçları açıklandı. Açıklanan sonuçlara göre ilimizden 6 okul/kurumun projesi kabul edilerek hibe almaya hak kazandı.

Müjdeli haber, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yayınlanan basın bildirisi ile duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre “Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği(KA102) alanında; Mesleki Eğitim Merkezi’nin “Güzellik ve Gastronomi Turizminde Düzce” adlı projesi, Özel Düzce Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin “Avrupa’da Eğitim Türkiye’de Üretim” adlı projesi ve Yığılca Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin “Avrupa’da Hem Öğreniyoruz Hem Üretiyoruz” adlı projesi ,

“Okullar Arası Değişik Ortaklıkları(KA229) alanında; Arsal Anadolu Lisesi’nin Renforcer Le Bien Etre Des Eleves” adlı Projesi, “Bireylerin Öğrenme Hareketliliği-Okul Eğitimi Personel Hareketliliği (KA101) alanında; Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin “Sınıfta Ben de Varım” adlı projesi, “Yetişkin Eğitimi Personel Hareketliliği (KA104) alanında; İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Maksimum Yaşam Derneğinin işbirliği ile hazırlanan “Pieces of Same Puzzle” adlı projeleri kabul edildi.

Kabul edilen 6 proje için okullara toplam 150.885 Euro hibe verilecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı