Düzce Eğitim H.

23 NİSAN ETKİNLİKLERİ BELLİ OLDU

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Düzce’deki kutlama programı belli oldu.

Yarın, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı… Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği tek çocuk bayramının 99.yıldönümü dolayısıyla düzenlenecek etkinliklerin akışı da belli oldu.

Düzce’deki etkinlik programı, sabah saat 09.00’da İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’in Anıtpark Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenk sunması, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayacak.

Tören daha sonra Kalıcı Konutla’da bulunan Düzce Spor Salonu’nda devam edecek. Burada saat 10.00’da başlayacak olan programda Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın selamlaması, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması, günün anlam ve önemine ilişkin açılış konuşmaları ve öğrencilerin konuşmaları olacak. Daha sonra öğrenciler gösterilerini sunacak.

Buradaki törenin ardından son olarak saat 14.00’da Düzce’deki çeşitli okullar Anıtpark Meydanı’nda halk oyunları gösterilerini sergileyecek.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı