Spor Haberleri

29 EKİP KIYASIYA YARIŞTI

Türkiye Off-Road Şampiyonası 3. ayak yarışları Karabük’te start aldı. Ekipler, seyirci etabında doğal engeller ve rakiplerine karşı mücadele verdi. Karabük Üniversitesi kampüs alanında hazırlanan özel parkurda yapılan yarışlarda 29 ekip kıyasıya yarıştı.

Türkiye Off-Road tutkunları, Karabük’te buluştu. Karabük Üniversitesi kampüsünde hazırlanan özel parkurda ter döken yarışçıları, off-road tutkunları büyük bir coşkuyla takip etti. Türkiye Off-Road Şampiyonası 3. ayak yarışları, kıyasıya mücadelelere sahne oldu. 8,4 kilometre uzunluğundaki parkurda 29 ekip, birincilik için mücadele verdi. Yedi özel etap sonunda yapılan değerlendirme sonunda Çağdaş Çağlar ve Ertuğrul Danışment’in oluşturduğu ‘TR-Extreme’ takımı birinciliği göğüsledi. Giuseppe Siomese Agazzi – Oytun Albayrak ikilisi 2. ve Mehmet Vurulmuş-Mehmet Gözetleyen ikilisi de 3. olarak ödülü hak etti.

Genel sıralamada dereceye giren yarışçıların kupa ve hediyeleri Karabük Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde düzenlenen törenle verildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı