Düzce Üniversitesi

3 YERLEŞKEDE KAYIT BİRİMLERİ OLUŞTURULDU

YKS sonuçlarına göre eğitim görme hakkı kazanan öğrenciler ve aileleri için kayıt süreci devam ediyor. Ülkenin dört bir yanından ilimize kayıt için gelen öğrencilere Düzce Üniversitesi, Düzce’nin yanı sıra Akçakoca ve Konuralp yerleşkelerinde de hızlı ve rahat kayıt imkanı sağlıyor.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarına göre lisans ya da ön lisans programlarında öğrenim hakkı kazanan öğrenciler için kayıt heyecanı başladı. Düzce Üniversitesi’ndeki kayıt işlemleri 23 Ağustos Cuma günü sona erecek. 

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında Düzce Üniversitesi’ni tercih eden ve kayıt yaptırmak isteyen öğrencilere, elektronik kayıt dışında şahsen kayıt imkanı da sunuluyor. Üniversitedeki şahsen kayıt işlemleri, Konuralp Yerleşkesi’ndeki Atatürk Eğitim ve Kültür Merkezi ile Düzce ve Akçakoca Yerleşkelerinde gerçekleştiriliyor.

Ülkemizin çeşitli bölgelerinden kayıtlarını yaptırmak üzere gelen öğrenciler ve aileler için tüm imkanlar seferber ediliyor. Öğrencilerin ve ailelerinin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde gideren Düzce Üniversitesi, kurduğu bilgilendirme stantlarıyla öğrencileri en doğru şekilde yönlendirerek, kayıt işlemlerinin kısa sürede, rahat ve kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor.

Kayıt alanında Düzce İl Emniyet Müdürlüğü, Kredi ve Yurtlar Kurumu ile öğrencilerin işlerini kolaylaştıracak birçok kamu ve özel kuruluşların standartları da yer alıyor. Kayıt yaptıran öğrencilere bu stantlarda; güvenlikten barınmaya, ulaşımdan burs imkanlarına kadar birçok konuda detaylı bilgiler veriliyor.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı