Düzce Spor Haberleri

ALT YAPIDA SORUNLAR VAR!

Düzcespor iyi işlere imza atarken ikinci yarıda scout ekibinin şart olduğu her yıl yap-bozla büyük masrafların yaşandığı bilinmekte alt yapınında büyük sorunların olduğu gözlendi.

Düzcespor yeni yönetimi göreve geldiğinden bu yana büyük işlere imza atarken ikinci yarıda scout ekibinin kurulmasının faydası olacağı düşünülürken her yıl yapılan transferlerde büyük yanlışlıklar yapıldığı bir çok oyuncuyu yollayıp bir çok oyuncuyu transfer yapıp Düzcespor büyük zararlar elde ettiği unutulmamalı bu yüzden yıllardır menajerlere elimizi verip büyük borç batağını giren Düzcespor bu sezonda scout ekibinin kurulması büyük katkı sağlayacağı gibi yeni sezonda çok daha iyi oyuncuların Düzcespor’a gelebileceği bilinmesi gerekir dendi.

ALT YAPIDA SORUNLAR

Düzcespor akademi takımlarının sorunlarının büyük olduğu gözlerden kaçmazken yeni yönetim tüm ağırlığını üst yapıya verdiği görüldü. Düzcespor Akademi takımlarının bu kış ayında kışlık hiçbir giysilerinin olmadığı görülürken biran önce alt yapının ihtiyaçlarını karşılanmasının çok doğru olacağı söyleniyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı