Güncel Haberler

ATATÜRK VE CUMHURİYET SEVGİSİ

Düzce Doğa Koleji, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. Yılı nedeniyle “Atatürk ve Cumhuriyet” Konulu bir resim sergisi açtı.

Kolej öğrencilerinden oluşan bando takımı da bir gösteri düzenledi. Sergi ve bando gösterisi Düzce halkından büyük ilgi gördü.

Düzce Doğa Koleji, Türkiye Cumhuriyetinin 96’ncı yılı nedeniyle Avni Akyol Parkı önünde “ Atatürk ve Cumhuriyet’ konulu anlamlı bir sergi açtı. Kolejin bando takımı da   günün anlam ve önemini içeren çeşitli marşlardan oluşan bir gösteri  yaptı.  Sergi açılışı öncesi  gerçekleşen  öğrencilerin bando gösterisini izleyenler tarafından büyük ilgi gördü ve alkış aldı.

Düzce Doğa Koleji öğrencilerinin becerileriyle yaptıkları  resimlerin yer aldığı sergi standlarının  açılış kurdelesini, Düzce İl Milli Eğitim Şube Müdürü  Mehmet Apaydın, Düzce’nin ilk Emniyet Müdürü İsmet Uzunoğlu ile  Düzce  ve Bolu  Doğa Kolejleri Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tonyalı birlikte kestiler. Düzce halkı tarafından büyük ilgi gören serginin 29 Ekim Salı günü de ziyaretçilerin beğenisine açık olacağı öğrenildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı