Düzce İlkokulları Haberleri

AYDINPINAR İLKOKULU’NDA MUHTEŞEM DAYANIŞMA

Aydınpınar İlkokulu’nda okul aile birliği ve velilerin desteği ila hayata geçirilen zeka oyunları sınıfı, mescit, İngilizce sokağı ve kütüphanenin açılışı protokolün katılımı ile gerçekleştirildi.

Aydınpınar İlkokulu’nda okul aile birliği ve velilerin desteği ile çocukların eğitimine katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirilen zeka Oyunları sınıfı, mescit, İngilizce sokağı ve kütüphane açılışı bugün gerçekleştirildi.

Açılış törenine Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, İl Müftüsü Hüseyin Can, okul idarecileri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Vali Dağlı ve beraberindekiler açılışı gerçekleştirilen zeka oyunları sınıfı, kütüphane, İngilizce sokağı ve mescitte incelemelerde bulundu.

Sınıfları gezen Vali Dağlı, kütüphane raflarındaki eksik kitapların bir an önce tamamlanması talimatını verdi. Dağlı ayrıca, zeka sınıflarına büyük önem verildiğini söyledi ve sayılarının artması için çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Vali Dr. Zülkif Dağlı incelemeleri sırasında öğrencilerle de sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı