Düzce Üniversitesi Haberleri

BAŞARILARINI REKTÖR ÇAKAR’LA PAYLAŞTILAR

SEDAŞ Proje Fikir Yarışmasında bir 2.’lik ve 2 mansiyon ödülünü almaya hak kazanan Düzce Üniversitesi’nin başarılı öğrencileri, Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ı ziyaret etti. Plaketlerini kendisi ile paylaşan öğrencileri tebrik eden Rektör Çakar, “Yenilikçi fikirlere fırsat veren bu tür yarışmalara katılım sağlamak isteyen öğrencileri her zaman destekliyoruz” dedi.

Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencileri SEDAŞ’ın dört yıldır aralıksız olarak gerçekleştirdiği ve gelenekselleşen SEDAŞ Proje Fikri Yarışması’nda almış oldukları başarı plaketini Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’la paylaştı.

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ali Öztürk, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Dr. Öğretim Üyesi Emin Yıldırız ve yenilikçi fikirleri ile yarışmada 3 proje ile finale kalmayı başaran öğrencileri, Rektörlük Çalıştay Salonu’nda ağırlayan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, proje ekiplerini tebrik etti.

Geliştirdikleri projeler hakkında öğrencilerden bilgiler alan Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi öğrencilerinin kazandıkları başarıdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yenilikçi fikirlere fırsat veren bu tür yarışmalara katılım sağlamak isteyen öğrencileri her zaman desteklediklerini ifade etti.

Öte yandan üç proje ile finale kalmayı başaran Düzce Üniversitesi öğrencileri, finalde; bir ikincilik ve iki mansiyon ödülünün sahibi olarak önemli bir başarı elde etmişlerdi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı