Güncel Haberler

BAŞKAN İTFAİYE STANDINI ZİYARET ETTİ

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, İtfaiyeciler Haftası nedeniyle Merkez Cami önünde kurulan bilgilendirme standını ziyaret etti. İtfaiyeciliğin önemini vurgulayan Başkan Yanmaz, görevinin başında olanlara sağlık ve başarı, şehit olan itfaiyecilere rahmet diledi.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Başkan Yardımcısı Hakan Öztaş ile birlikte, İtfaiyeciler Haftası nedeniyle Akçakoca Merkez Camii önünde kurulan itfaiye standını ziyaret etti.
Akçakoca Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından Akçakoca Merkez Camii önünde kurulan itfaiye standını ziyaret eden Başkan Yanmaz, itfaiyeciliğin önemini vurguladı.
Başkan Yanmaz, “İtfaiye Haftası nedeniyle Akçakoca İtfaiye Müdürlüğü personelimizi, ziyaret ederek, İtfaiye Haftasını kutladık. Her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, zor şartlarda mesai mevhumu gözetmeksizin çalışan itfaiye personelimizin gününü kutlar, bir can olsun kurtarabilir miyiz inancıyla yangın ve doğal afetle mücadelede yaşamını yitiren şehit itfaiyecilerimize Allah’tan rahmet, ülkemizin her köşesinde, her zaman görevinin başında olan tüm itfaiyecilerimize de sağlık, sıhhat, mutluluk ve başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı