Düzce Spor Haberleri

BOL GOLLÜ HAFTA SONU

Düzce 1.amatör iki grupta oynanırken takımlar oynadığı iyi oyun ile maçlarını farklı kazanmayı bildi. En farklı sonucu Kabalakspor elde etti.

Oynanan maçlarda takımlar centilmence oynarken olaylar yaşanmadı.  Pazar günü Yeni Taşköprüspor Nurettin Zafer sahasında Nasırlı Köyü ile karşı karşıya geldi. Bu müsabakayı kazanan taraf Nasırlı Köyü olurken müsabakada üç gol atıldı. Nasırlı Köyü maçı 2-1 kazanırken puanını7 yaptı. Yeni Taşköprüspor ise 4 puanda kaldı. 1934 Selamlarspor kendi evinde oynadığı maçta Düzce Gençlerbirliği takımını 4-2 yenerken liderliğini devam ettirdi. Bu grupta en farklı skoru Kabalakspor elde etti.  Rakibi Karaca Çobansporu 9-0 gibi farklı yenen Kabalakspor puanını 5 yaptı. Bir diğer maçta BeycilersporYazıpınarspor arasında oynandı. Karşılıklı goller sonucunda müsabaka 1-1 sona erdi. Bu sonuçlara göre 1934 Selamlarspor veNasırlı Köyü Gençlikspor 7 puanı Kabalakspor ve Yazıpınarsporun 5 puanları bulunuyor. Yeni Taşköprüspor 4 puan Beycilersporun 3 Düzce Gençlerbirliği ve Karaca  Çobansporun henüz puanı yok.

                                                 EMİNAÇMA DURDURULMUYOR

Bu grupta Eminaçmasporrüzgarı esiyor. Son maçında rakibi Ağaköyüsporu 4-3 yenerken üçte üç yapmayı başardı.Eminaçmaspor bu galibiyet sonrasında puanını 9 yaptı. Hacıyakup Çiftlik Gençlikspor maçı başladığı gibi 0-0 sonuçlandı. Bir diğer maçta Kurtsuyuspor rakibini ezdi geçti. Kurtsuyu takımı Düzce Modern Eğitimciler karşısında mükemmel oyun sergilediği görülürken bu galibiyet ile puanını3 yaptı. Bu sonuçlara göre Eminaçmaspor 3 maçta 9 Çiftlik Gençlikspor 3 maçta 4 puan topladı. Kurtsuyu takımı ise 2 maçta 3 Hacıyakupspor 2 maçta iki puan topladılar.Dedelerspor bir maçta 1 Ağaköyüspor 2 maçta 1 Düzce ModerEğitimcilerspor3 maçta bir puan topladılar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı