Düzce Eğitim Haberleri

BÖLGE KOORDİNATÖRÜ DÜZCE KAMPÜSÜNÜ ZİYARET ETTİ

Karadeniz Bölge Koordinatörü Kerem Özdemir, 2019-2020 eğitim öğretim yılının 2. Haftasında tek tek Karadeniz illerindeki Doğa Kolej’lerini gezerek senkronizasyon toplantılarına katıldı. Düzce Doğa Koleji’ni de ziyaret eden Özdemir, yeni eğitim yılının eksiksiz ve sorunsuz başladığına vurgu yaptı.

Karadeniz Bölgesi’ndeki Doğa Koleji kampüslerini sırayla ziyaret eden Doğa Okulları Karadeniz Bölge Koordinatörü Kerem Özdemir başkanlığında senkronizasyon toplantıları yapıldı.

Düzce Doğa Koleji kampüsünü de ziyaret eden Özdemir, startı geçtiğimiz hafta verilen eğitim öğretim yılıyla ilgili hedef ve beklentileri paylaşmanın ötesinde ulaşımdan temizliğe kadar tüm birimlerle ayrı ayrı toplantılar gerçekleştirdi. 

Birimler arası senkronizasyon toplantıları da yapan Özdemir, yeni eğitim öğretim yılının eksiksiz ve sorunsuz başladığına dikkat çekerek, başarılarla dolu bir yıl temennisinde bulundu.

İdari kadronun yanı sıra son toplantısını Düzce Doğa Koleji Egemen Konferans Salonu’nda öğretmen kadrosuyla yapan Özdemir, hatıra fotoğrafı çekimlerinin ardından kampüsten ayrıldı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı