Güncel Haberler

BOLU DAĞI'NDA SÜRÜCÜLER KARIN TADINI DOYASIYA ÇIKARTTI

Türkiye’nin en önemli karayolu geçiş noktası olan D-100 Karayolu Bolu Dağı kesiminde etkili olan kar yağışı trafiği olumsuz etkiliyor.

Karayolları ekipleri ulaşımın kapanmaması için çalışma yaparken, Bolu Dağı’nı kullanan sürücü ve vatandaşlar ise karın tadını kartopu savaşı yaparak ve karlarda yuvarlanarak çıkarttılar.
Türkiye’nin Avrupa ile Anadolu’yu karayolu ile birbirine bağlayan önemli geçiş noktalarından olan Bolu Dağı’nda akşam saatlerinde başlayan kar yağışı araç trafiğini olumsuz etkiliyor

 Karayollarına bağlı karla mücadele ekiplerinin karayolu boyunca sürekli kar küreme ve tuzlama çalışması yaptığı Bolu Dağı’nda, karayolları ekiplerin yol boyunca çalışmasını fırsata çeviren vatandaşlarda yol kenarlarında kar topu savaşı yaptı. Ekiplerin çalışması nedeniyle zaman zaman yavaşlayan trafikte ekiplerin çalışmasını bitirmesini bekleyen sürücü ve vatandaşlar yol kenarlarında biriken karlarda kar topu savaşı yaptı. Bazı vatandaşlar ise savaşı biraz daha ileri götürüp karlarda birbirlerini yuvarladılar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı