Bolu Eğitim Haberleri

BOLU DOĞA 23 NİSAN’I BÖYLE KUTLADI…

Bolu Doğa Anaokulu ve İlkokulu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı düzenlediği muhteşem program ile kutladı. Öğrenci ve velilerin bol bol eğlendiği etkinlikler, büyük beğeni topladı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün geleceğin teminatı çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm yurtta ve Doğa Okulları’nda olduğu gibi Bolu Doğa Okulları’nda da coşku, minnet ve şükranla kutlandı.

Havanın güzel olması nedeniyle kampüs bahçesinde düzenlenen program saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Anaokulu öğrencilerinin etkinlikleri ile başlayan programda Bolu Doğa Anaokulu Müdürü Ayfer Nizam günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yaptı. Daha sonra 3, 4 ve 5 yaş grubu minikleri “23 Nisan ve Andımız şarkıları ve korolarıyla anne babalarını mest etti. 4 yaş grubu öğrencilerinin ise “Bu Bizim Yarınımız” adlı dans gösterisi büyük beğeni topladı.

İlkokul öğrencileri velileri ile birlikte oyun parkurlarında doyasıya eğlendi

Anaokulu öğrencilerinin programının ardından ilkokul öğrencilerinin 23 Nisan kutlama etkinleri gösterildi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda Bolu Doğa İlkokulu öğrencileri Pamir ve Tibet Alpagut, günün anlam ve önemini anlatan sunumlarını yaptı.

İlkokul öğrencilerinin kutlaması ise bambaşka oldu. Öğrenciler, velileri ile birlikte kampüs bahçesinde hazırlanan oyun parkurlarında doyasıya eğlendi. Çocukları ile birlikte bol bol oyunlar oynayan veliler daha sonra öğrencilerin hazırladığı resim sergisini gezdi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı