Bolu Eğitim Haberleri

BOLU’DA HEDEF 2023 EĞİTİM VİZYONU

2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda okulları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe okulların eğitim-öğretim çalışmaları ve okulların bünyesinde açılacak beceri temelli atölyeler üzerine okul idarecileri ile fikir alışverişinde bulundu.

2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde özellikle çok işin düştüğü Milli Eğitim Müdürleri, çizilen bu yol doğrultusunda çalışmalarına emin adımlarla devam ediyor. Gerek okul ziyaretleri gerekse bu ziyaretlerde yapılan istişare toplantıları ile bu vizyon çerçevesinde illerinin hangi aşamada olduğunu tespit etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, Milli Eğitim Şube Müdürü Recai Yörük ile birlikte Bolu’da eğitim veren anaokulu, ilkokul ve ortaokulları ziyaret etti. Ziyaretlerine ilk olarak Karacasu ortaokulu ile başlayan Tepe, daha sonra İnkılap İlkokulu, Aktaş Anaokulu, Bolu Anaokulu, Ahmet Baysal Kadriyeana Anaokulu, Canip Baysal Ortaokulu ve son olarak Latife Hanım Anaokulu’nu ziyaret etti.

Tepe, 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda yapılacak çalışmalar hakkında okul idarecileriyle ve öğretmenleriyle istişare etti. Okul binalarını ve bahçelerini gezen Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, okul bünyesinde açılacak beceri temelli atölyeler üzerine okul idarecileriyle fikir alışverişinde bulundu.

Yapılan ziyaretlerde öğrencilerle yakından ilgilenen Yasin Tepe öğrencilerle fotoğraf çekinerek isteklerini de yakından dinledi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı