Düzce Spor Haberleri

BÖYLE BİR MAÇ YOK!

Düzce 1.amatörde kümede oynanan Selamlarspor – Kabalakspor müsabakası nefesleri keserken son yılların en güzel maçı oldu.

Gümüşova ilçe sahasında oynanan müsabakada her iki takımın taraftarları birbirinden güzel 6 gol izledi. Son yılların en güzel müsabakasına katkı yapan 22 oyuncu taraftarlardan takdir topladı. ilk gol Kabalakspor’dan geldi. Sonra beraberlik golünü attı. Bu golden sonra Selamlarspor 1 gol daha atarak 2-1 öne geçti.Mağlup duruma düşen Kabalakspor önce beraberlik golünü daha sonra galibiyet golünü atarak 3-2 öne geçmeyibaşardı.Maçın son bölümlerinde Selamlarspor bir gol daha atarak durumu 3-3 getirdi.müsabakada başka gol olmayınca takımlar birer puanı paylaşmak zorunda kaldı. Her iki takımın taraftarları maçın bittiğine üzülürken her iki takımı alkışladı. Bu sonuca göre Kabalakspor 6 maçta 12, 1934 Selamlarspor 11 puana ulaştı.

DİĞER MAÇLAR NE OLDU

Nasırlıspor – Karaca Çobanspor maçını 3-0 hükmen kazanarak puanını 11 yaptı. Düzce Gençlerbirliği – Beycilerspor müsabakası 1-1 sona erdi.Yeni Taşköprüspor, Yazıpınarspor’u güzel oyundan sonra yenerek puanını 10 yaptı. 1.amatörde 1. olan takım direk süper amatöre çıkarken 2. ve 3.olan takımlar play-off oynayacak.

Diğer grupta Eminaçma rüzgarı devam ediyor.Hafta sonu oynanan Düzce Modern Eğitimcilerspor’u 3-1 ile geçerken 5 maçta 15 puan aldı. Kurtsuyu haftayı bay geçerken Ağaköyüspor – Çiftlik Gençlikspor’u 4-1 ile geçti. Dedelerspor, Hacıyakupspor’u 3-1 ile geçerken üç puanın sahibi oldu. Dedelerspor bu galibiyet ile 4 puana ulaştı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı