Düzce Eğitim H.

BU HAFTA ONLARIN…

10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası dolayısıyla Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde bir etkinlik gerçekleştirildi.

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğünce her yılın 10-16 Mayıs tarihleri arasında çeşitli farkındalık etkinlikleri ile kutlanan “Engelliler Haftası” dolayısıyla Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde bir etkinlik gerçekleştirildi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programa Düzce İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Özel öğrenciler tarafından dans gösterileri, müzik dinletisi ve sıfır atık projesi kapsamında atık malzemelerden hazırlanan defile gösterisi izlendi.

Özel öğrenciler tarafından düzenlenen sıfır atık defile gösterisi ve Grup Leblebi’nin söylediği şarkılar misafirler tarafından büyük ilgi gördü.

Programa katılan öğrencilerin Engelliler Haftasını kutlayan İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit öğrencilerin sahne performansından ötürü öğrencileri tebrik etti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı