Düzce Spor Haberleri

ÇANKAYA MAÇI ÖNCESİ MORAL DEPOLADILAR

Ligin ilk haftasında Kızılcabölükspor müsabakasının ardından Düzcespor Kulübü Başkan ve yöneticileri futbolcularla yemek organizasyonunda bir araya geldi.

Kulüp Başkanı Celal Kasapoğlu ve yöneticiler, antrenör Adem Neboğlu ile tüm sporcuların eksiksiz katılım gösterdikleri yemekte birlik beraberlik mesajı verildi. Futbolcular, Çankaya FK maçı öncesinde amaçlarına ne kadar bağlı ve istikrarlı olduklarını belirttiler.

Erguvan Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemekte konuşan Başkan Celal Kasapoğlu, “Öncelikle çok teşekkür ederiz. Pazar günü aldığınız galibiyetle bizi gururlandırdınız. Maçtan sonra 3 tane nikah kıydım ve hepsini kısık sesle kıydım. İnşallah her hafta sonu böyle kısık sesle nikah kıymak nasip olur. Biliyorsunuz ki çok zorlu bir dönem atlattık. Takımı kurmak için çok büyük bir çaba harcadık. Kurduktan sonra lige katılabilmek için önceki yılların önümüzde kaldırmamız gereken yükleri vardı. Çok şükür ki bunların da altından kalktık. İnanın ki son dakikaya kadar çok riskli bir süreç yürütmüş olduk. Ama aldığınız 3 puan ile her şeyi unuttuk. Ne kadar mutlu olduğumuzu inanın ben anlatamam. Bizi gururlandırdınız ve onure ettiniz. Hazırlık müsabakalarında dengimiz olan takımlarla müsabaka yapamadık fakat siz ne kadar iyi durumda olduğumuzu bu müsabakada gösterdiniz. Bizler önce takım olalım. Bir aile olalım. Bu aile havası ve birliktelikle birlikte sahadaki mücadelemizi bırakmayalım. Eğer ki bu mücadeleyi sahada sağlarsak aynı ritmle birlikte güzel bir sezon geçireceğiz. Üzerimize düşen yükümlülükler noktasında emin olun gayretli olacağız. İyi niyetimizden hiçbir zaman şüphe duymayın. Bu akşamda birlikteliğimizi pekiştirmek için beraber yemek yiyelim istedik. Biliyorsunuz ben aynı zamanda Belediye Başkan Yardımcısıyım. Malum birçok işlerle meşgulüz. Size vakit ayıramadığımı sanmayın. İnşallah bundan sonra ki süreçte de her daim birlikte oluruz” dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı