Güncel Haberler

ÇOCUKLAR İÇİN PROGRAM

Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisi, 20 Kasım Dünya Çocuklar Günü nedeniyle, Çocuk Meclisi ve Gençlik Meclisinin de katılıyla bir program düzenledi.

Programa çok sayıda çocuk ve genç  aileleriyle katıldı. Önemli açıklamaların ve mesajların verildiği,duygulu anların da  yaşandığı  programda  çocuklara teşekkür belgeleri de verilip hep birlikte hatıra fotoğrafları çekildi.

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Evrensel Beyannamesinin yıl dönümü nedeniyle Kent Konseyi Kadın Meclisi,” Gençlik  ve Çocuklarımız ile bir arada büyük bir aileyiz. Çocuğum,  benimde söyleyecek sözüm var” etkinliği çerçevesinde bir program düzenledi.  Düzce Belediye Meclis toplantı salonundaki programa Kent Konseyi Başkanı avukat Ali Dilber,   Kadın Meclisi Başkanı Hanife Gür, Düzce Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki  Yıldırım ve Çocuk Meclisi- Gençlik Meclisi ve Kent Konseyi  Kadın Meclisi üyeleri ile çok sayıda aile katıldı.  Programda,  çocuklar çok duyarlı mesajlar verirken  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım önemli açıklamalarda bulundu  Zeki Yıldırım, “Çocukların eğitimine çok önem veriyoruz. Onları sahipleniyoruz.” dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı