Düzce Ortaokulları Haberleri

DAĞLI VE YİĞİT’DEN TEBRİK ZİYARETİ

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ile birlikte Düzce Bilim ve Sanat Merkezi´ni ziyaret etti. Dağlı ve Yiğit, katıldıkları yarışmada 1. olan öğrencileri tebrik etti.

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı TÜBİTAK 13. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması İstanbul Asya Bölge Finalinde Teknoloji Tasarım Alanında Düzce Bilim ve Sanat Merkezi’nden 1.´lik elde ederek, ödül almaya hak kazanan öğrencileri ve danışman öğretmenlerini başarılarından dolayı tebrik etti.

Ziyaretinde Dağlı’ya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit de eşlik etti.

Ziyaret esnasında bilimsel öğrencilerin geliştirdikleri mühendislik, matematik ve savunma sanayisine yönelik projeleri inceleyen Vali Dağlı müzik bölümü öğrencilerinin sunduğu mini dinletiye de katıldı. Ardından Düzce Kodluyor projesi kapsamında kurulan kodlama sınıfını ve bilim olimpiyatları hazırlık sınıflarını ziyaret eden Vali öğrencilerle sohbet ederek başarı dileklerinde bulundu.

Ziyaret sonrasında okul idarecileri ve öğretmenleriyle toplantı gerçekleştiren Dağlı devam eden eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı