Düzce Eğitim Haberleri

DİL EĞİTİMİNDE DOĞA FARKI!

Düzce Doğa Koleji, öğretmen kadrosuna bir İngiliz öğretmen kattı. Düzce Doğa Koleji ile sözleşme imzalayarak resmen Doğa’lı olan Jeanette Ay’ın bilgi ve birikimleriyle dil eğitiminde fark yaratması bekleniyor.

Zengin ve tecrübeli öğretmen kadrosu ile dikkat çeken Düzce Doğa Koleji ailesine bir öğretmen daha katıldı. İngiliz olan Jeanette Ay, bugün Şıralık’ta bulunan kampüste imzasını atarak resmen Doğa’lı oldu. Ay’ın Cottingham, Yorkshire doğumlu olduğu, Cottingham High School’da eğitim gördüğü ve Türk eşi ile uzun yıllar ülkemizin çeşitli yerlerinde görevini yaptığı öğrenildi. Eşinin iş durumu nedeniyle en son Düzce’ye yerleşen ve bugüne kadar pek çok dil okulunda tecrübesi bulunan Jeanette Ay’ın, dil eğitimine büyük katkı sağlaması bekleniyor.

2019-2020 eğitim öğretim yılında Doğa Koleji kadrosunda yer alacak olan Jeanette Ay, imza merasimi sonrası hem Düzce Doğa Koleji Kurucusu Önder Tonyalı hem de İlkokul Müdürü Asude Çelik ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Sıcak tavrı ve sempatik tarzıyla dikkat çeken Ay, bu aileye katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kurucu Önder Tonyalı, hayırlı olması dileğinde bulunarak, başarılar temennisinde bulundu.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı