Düzce Eğitim H.

DOĞA KOLEJİ ÖĞRENCİSİ GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI

Düzce Doğa Koleji ve Düzce Satranç Merkezi öğrencisi Abdullah Mete İnceçınar, 7 yaş satrançta Türkiye 3.sü olup, Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. Göğsümüzü kabartan İnceçınar başarısının ardından İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’i makamında ziyaret etti.

Düzce Doğa Koleji ve Düzce Satranç Merkezi öğrencisi Abdullah Mete İnceçınar, 7 yaş satrançta Türkiye 3.’sü olarak 17-27 Nisan 2019 tarihlerinde yapılacak olan Dünya Şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Ayrıca Düzce’de satrançta ilk kez milli sporcu olan ve Türkiye derecesi elde eden Doğa Kolej öğrencisi Düzce Satranç Merkezi Öğretmeni Murat Bayrak, annesi Özge ve babası Hüseyin İnceçınar eşliğinde Dünya Şampiyonası öncesi İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit´i makamında ziyaret etti. 

Milli Judocu da hem Avrupa hem de Dünya Şampiyonası’na katılacak

Ayrıca Final Temel Lisesi öğrencisi Milli Judocu Ecre Alayıldız Avrupa Kupasında 2.olarak Avrupa Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. Şampiyonalara katılacak olan öğrencimiz Ecre Alayıldız okulun kurucusu Selim Çelik, Beden Eğitimi Öğretmeni Erdem Yaman ve Antrenörü aynı zamanda babası Ayhan Alayıldız ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Yiğit´i makamında ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü öğrencileri tebrik ederek, katılacak oldukları şampiyonalar için başarı dileklerinde bulundu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı