Düzce Eğitim Haberleri

DOĞA KOLEJİ'NE KADROLU PSİKOLOG

Düzce ve Bolu Doğa Koleji’nde 2019-2020 eğitim öğrenim yılı hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda kadroda yer alacak isimler de netleşiyor. Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu Psikolog Nilay Gedikli, yeni eğitim sezonunda hem Düzce hem de Bolu Doğa Koleji’ne bilgi ve birikimleriyle değer katacak.

Doğa Kolejleri’nde yaz tatiline karşın yeni eğitim öğrenim yılı için çalışmalar süratle devam ediyor. Bu çalışmalar dahilinde Düzce ve Bolu Doğa Koleji ailesine yeni isimler de katılıyor. Bu isimlerden biri geçtiğimiz gün imzasını atan Psikolog Nilay Gedikli.  

Psikolog Nilay Gedikli, 2019-2020 eğitim öğrenim yılından itibaren Düzce ve Bolu Doğa Koleji kadrosunda yer alacak. Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olan Psikolog Gedikli, bugüne kadar Başkent Ankara’da çeşitli kurumlarda görev aldı.

Yaratıcı Drama, Aile Danışmanlığı, Çocuk Resimleri Analizi, Çözüm Odaklı Terapi eğitimlerini başarılı şekilde uygulayan Gedikli’nin Düzce ve Bolu Doğa Koleji’ne değer katması bekleniyor. Psikolog Gedikli’nin bilgi ve birikimlerinden randevu alınmak suretiyle tüm veliler ve öğrencileri ücretsiz faydalanabilecek.  

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı