Düzce Eğitim Haberleri

DOĞA’DAKİ UYUM DİKKAT ÇEKTİ

2019-2020 eğitim öğretim yılı Doğa’lı anaokulu ve 1. Sınıf öğrencileri için başladı. Öğrencilerle renklenen ve karnaval havasında geçen oryantasyon programında düzenlenen etkinlikler ortaya birbirinden renkli ve güzel görüntüler çıkarttı.

Düzce Doğa Koleji’nde oryantasyon programının startı bugün verildi. Okula başlayan anaokulu ve 1. Sınıf öğrencileri ile renklenen bahçede düzenlenen çeşitli etkinlikler ile ortaya birbirinden güzel görüntüler çıktı. Okula başlamanın heyecan ve mutluluğunu bir arada yaşayan öğrenciler kadar velilerinin coşku ve gururları da objektiflere yansıdı.

Okul bahçesini dolduran minik Doğa’lılar, velileri ile beraber katıldıkları uyum haftasında açık havada sabah sporu yapıp, yaşıtlarıyla eğitici oyunlar oynamanın ve fark yaratan derslerle tanışmanın tadını çıkardılar.

Okula merhaba ve uyum programı kapsamında okula gelen öğrenciler birbirinden renkli etkinliklere de katıldılar. Öğrenciler sınıf öğretmenleri rehberliğinde ilkokul bahçesinde yer alan ders tanıtım istasyonlarında branş öğretmenlerini ve derslerini tanıma fırsatı yakaladılar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı