Bolu Ortaokulları Haberleri

DOĞALI ÖĞRENCİLERDEN UNUTULMAZ HEDİYE

Bolu Doğa Koleji Ortaokul öğrencileri, yarın kutlanacak olan Anneler Günü için kameranın karşısına geçti ve annelerinin kendileri için ne ifade ettiğini anlattı. Öğrenciler bu unutulmaz hediyeyi hem ilk öğretmenleri olan annelerine hem de tüm annelere hediye etti.

Bizleri büyüten, besleyen en değerli varlığımız annelerimiz için en önemli günlerden birisi daha geldi, çattı. Bu özel gün için birçok kişi sürpriz hazırlıklarına başladı. Kimi annesi için hediyeler alırken kimileri ise şiirler, sözler söyleyerek bu özel günü geride bırakacak.

Anneler Günü, her yıl Mayıs Ayının ikinci Pazar günü her yıl kutlanan en özel günlerden bir tanesi. Bu önemli günde annelerimiz içinse en önemlisi nice emekler vererek büyüttükleri evlatları tarafından hatırlanmak ve belki de bir öpücükle, sevgi sözcüğü duymak.

Bolu Doğa Koleji öğrencileri de ilk öğretmenimiz annelerimizin gününü kutlamak amacıyla bir video görüntü hazırladı.

Bolu Doğa Ortaokul Okul Başkanı Nilay Kurt’un önderliğinde teker teker kameranın karşısına geçen öğrenciler, ellerinde büyük bir kalple birlikte annelerinin kendileri için ne ifade ettiğini anlattı.

En sonunda ise hep bir ağızdan, “Anneler Gününüz Kutlu Olsun” diyerek, hazırladıkları hediyeyi hem kendi annelerine hem de tüm annelere armağan etti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı