Spor Haberleri

DÜNYACA ÜNLÜ SPORCU DÜZCE’YE GELDİ.

KASAPOĞLU DA HÜNERİNİ SERGİLEDİ
Dünyaca ünlü Brazilyalı Jiu Jitsu ustası, Gracie Barra’nın ABD’deki ilk siyah kemeri ve televizyon yapımcısı Eddie Redzovic’i Düzce’ye geldi. Düzce Gençlik Merkezi’nde savunma sanatı sporcularıyla bir Daraya gelen Redzovic’e ülkemizi savunma sanatlarında uluslararası platforma taşımak için büyük çaba gösteren Kickboks ve Muay Thai ustası Yasin Özkan eşlik etti. Düzce gezilerinde ünlü sporcuları yalnız bırakmayan Belediye Başkan Yardımcısı ve Düzcespor Kulübü Başkanı Celal Kasapoğlu da gençlik merkezindeki antrenmanda bizzat taekwando kostümünü giyerek hünerlerini sergiledi.

Dünyaca ünlü Brazilyalı Jiu Jitsu ustası, Gracie Barra’nın ABD’deki ilk siyah kemeri ve televizyon yapımcısı Eddie Redzovic’i Düzce’ye gelerek, savunma sporlarına gönül vermiş taekwando ve muay thai sporcularıyla bir araya geldi. Öncesinde Düzce’nin doğal güzelliklerini Kickboks ve Muay Thai ustasu Yasin Özkan ve Belediye Başkan Yardımcısı, Düzcespor Kulübü Başkanı Celal Redzovic, ardından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik merkezi salonunda gösteri yaptı. Özkan, Başkan Yardımcısı Kasapoğlu’na ülkemizdeki savunma sanatlarının uluslararası platformda hak ettiği konuma gelmesi için projelerine başından beri destek veren Kasapoğlu’na teşekkürlerini iletti.

Gençlik Merkezi’nde hem misafirler hem de sporcuların katıldığı gösteri tadındaki idmana da katılan Kasapoğlu, kostümünü giyerek taekwando branşındaki hünerlerini de sergileyerek takdir topladı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı