Spor Haberleri

DÜZCE ALTAY FUTBOL OKULU'NDAN GALATASARAY'A ZİYARET

Düzce’de eğitim veren Düzce Altay futbol okulu öğrencileri Galatasaray’ı ziyaret etti.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Galatasaray futbol okuluyla dostluk maçı yapan Düzce Altay futbol okulu öğrencileri sonrasında Türk Telekom stadı ve Galatasaray müzesini gezdi.

Ziyaret sonrasında Düzce Altay Futbol Okulu Eğitim Direktörü Anıl Berke Doğan, Galatasaray kulübü yetkililerine ziyaretin anısına Plaket takdim etti.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Galatasaray futbol okuluyla dostluk maçı yapan Düzce Altay futbol okulu öğrencileri ardından Türk Telekom stadında unutulmaz bir gün yaşadı.Gezi kapsamında Galatasaray Müzesi, Türk Telekom stadı soyunma odaları ve Saha zemini gören oyuncular oldukça heyecanlı anlar yaşadı.

Düzce Altay futbol okulu eğitim direktörü Anıl Berke Doğan, Galatasaray tv ye verdiği röportajda “Türkiye ve Dünya’da en önemli kulüplerinden biri olan Galatasaray’a çok teşekkür ederiz. Çocuklarımız unutulmaz bir gün yaşadı. Ziyaretlerimiz artarak devam edecek. Düzce Altay futbol okulu olarak çocuklarımıza ilkleri yaşatmaya devam edeceğiz. 5-13 yaş arası tüm çocuklarımızı futbol okulumuza bekliyoruz ” dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı