Güncel Haberler

DÜZCE-BOLU DOĞA KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ "GELECEĞE NEFES" OLDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde, Türkiye genelinde, düzenlenen “Geleceğe Nefes” seferberliği kapsamında, Türkiye’nin dört bir yanında saat 11.11’de gerçekleşen programlar doğrultusunda 11 milyon fidan toprakla buluşturuldu.

Düzce ve Bolu’da da gerçekleşen fidan dikimine Doğa Kolejleri de katıldı. Böylece, Düzce- Bolu Doğa Kolejlerinde eğitim ve öğretim gören her öğrencinin bir fidanı oldu.

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından hazırlananve  Türkiye genelinde gerçekleşen “Geleceğe Nefes” seferberliği kapsamında, Endonezya’ya ait olan “1 saat içinde en fazla fidan dikme” rekorunun kırılması için 11 milyon fidan dikildi.

Böylece, Endonezya’nın 1 saatlik rekoru Türkiye’nin eline geçti. Bu seferberlik doğrultusunda Düzce ve Bolu ilerinde binlerce fidan toprakla buluştu. Her iki ilimizde gerçekleşen” Geleceğe nefes” seferberliğine Düzce ve Bolu Doğa Kolejleri de katıldı. 

Doğa Kolejlerinin öğrencileri, bu anlamlı programda onlarca fidanı geleceğin tabiat zenginliğine katmanın mutluluğunun yaşadılar. Böylece artık Düzce- Bolu Doğa Kolejinde eğitim ve öğretim gören her çocuğun artık bir fidanı oldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı