Düzce Eğitim H.

DÜZCE DOĞA İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Düzce Doğa Koleji’nin geleneksel iftar yemeği yoğun bir katılımla düzenlendi. Tüm idareci ve öğretmenleri bir araya getiren iftar programında birlik ve beraberliğin güzel bir örneğini sergiledi.

Düzce Doğa Koleji tarafından her yıl Ramazan ayında düzenlenen geleneksel iftar yemeği dün akşam Doğa Koleji Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Düzce Doğa Koleji öğretmenleri ve idarecilerinin bulunduğu yaklaşık 150 kişiyi buluşturan iftar yemeğinde kaynaşmanın da güzel bir örneği sergilendi.

Düzce ve Bolu Doğa Okulları Kurucusu Önder Tonyalı ve eşinin misafirlerle yakından ilgilendiği ve tek tek ilgilenerek sohbet ettiği programda yemeğin ardından iftar duası edildi. Birlik ve beraberlik duygularının daha da güçlendiği Ramazan ayında Kurucu Önder Tonyalı’nın her yıl düzenlemeye özen gösterdiği ve geleneksel hale getirdiği iftar yemeği kurum çalışanlarının bir araya gelmesine sağladı.

Düzce Doğa Koleji Sosyal Tesislerinde bulunan havuz etrafında açılan orucun ardından tüm misafirler bol bol sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından tesisten ayrıldı.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı