Düzce Eğitim Haberleri

DÜZCE DOĞA KOLEJİ İMZALARI ŞİMDİDEN ATTI

Düzce Doğa Koleji yeni eğitim öğretim yılına güçlü kadrosuyla şimdiden hazır. Eğitimde akademik ve sosyal başarılara imza atan Düzce Doğa okulları deneyimli ve 1.sınıf öğretmenleriyle önümüzdeki eğitim ve eğitim yılı için şimdiden anlaşmalarını yaptı. Bu öğretmenler, şimdiden Düzce Doğa Koleji kampüsünde yer aldılar.

Uzun Yıllardır birçok sınavda kentin başarı çıtasını aralıksız yükselten ve Düzce Doğa Kolejinin başarıları öğretmenleri ile 2020-2021 eğitim öğretim yılına merhaba demeye hazırlanıyor. Bu çerçeve de,Düzce Doğa 1. Sınıfa adım atacak öğrencilerimiz için imzaları attı.

DüzceDoğa Koleji, böylece,seçkin öğretmen kadrosu ile sözleşmelerini imzalayarak miniklerin 2020-2021 eğitim öğretim yılında Yavuz YILMAZ, Betül  Sacide ÖZDEMİR ve Nagehan ARZUM ile geleceklerine yön vermeye hazır hale geldi. .Doğa Kolejlerinde öğretmenler nitelikli,başarıda sınır tanımayan,araştırmacı ve yenilikçi ve geleceğe yön verecek bireyler yetiştirmek için bu senede kampüste yerlerini aldılar.Öğrenciler bu ayrıcalıklı temel eğitimle hayatlarına başlayıp,dünyanın saygın üniversitelerinden kabul ve burs imkanına sahip olabilecek ve eğitimlerini yurt dışında sürdürebilecek bir sürece girecekler.

  Doğa Koleji olarak  yapılan açıklamada”,yeni dönem öğretmenlerimize,öğrencilerimize ve velilerimize şimdiden hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.”dendi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı