Düzce Eğitim H.

DÜZCE DOĞA’DA “VİZYON TOPLANTISI”

Düzce ve Bolu Doğa Koleji Kurucusu Önder Tonyalı, Düzce Doğa Koleji öğretmenleri ile 2018-2019 eğitim öğretim yılını değerlendirdiği “Vizyon Toplantısı”nda gelecek yıl için hedefleri anlattı. Tonyalı, Düzce Doğa Koleji’nin, bölgenin en güçlü kadrosuna sahip olduğuna dikkat çekti.

Düzce ve Bolu Doğa Kolejleri Kurucusu Önder Tonyalı, Bolu Doğa Koleji’nde iftar öncesinde yaptığı “Vizyon Toplantısı”nın ardından rotayı Düzce Doğa Koleji’ne çevirdi.

Eğitimde öncü kuruluş olan Düzce Doğa Koleji’nin Egemen Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıda anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu ve fen lisesi idarecileri ve öğretmenleri ile buluşan Tonyalı, 2018-2019 eğitim-öğretim yılını değerlendirdi.

İşini severek yapan ve başarılı bir yıl geçiren Düzce Doğa Koleji öğretmenlerine, başarı için motivasyonun önemine dikkat çeken Tonyalı, 2019-200 eğitim öğretim yılı için hedeflerini ve planlarını anlattı.

Düzce Doğa Koleji’nin bölgenin en güçlü ve en iyi eğitim kadrosuna sahip okul olduklarının altını çizen Tonyalı, bu sorumluluk duygusu ile çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Bir yılı daha gururla geriye bırakmaya hazırlandıklarını belirten Tonyalı, tüm öğretmen ve idarecilerine teşekkür etti.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı