Düzce Eğitim H.

DÜZCE DOĞA’NIN 23 NİSAN PROGRAMI MEST ETTİ

Düzce Doğa Okulları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99.yıldönümünü hazırladıkları program ile kutladı. Öğrencilerin sunduğu gösteriler veliler tarafından büyük beğeni topladı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 23 Nisan 1920’de Türk Milletinin geleceği yolunda attığı önemli adımlardan biri olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99.yıldönümü Düzce Doğa Okulları’nda büyük bir coşku ile kutlandı.

Düzce Doğa İlkokulu miniklerinin hazırladığı program kampüs bahçesinde başladı. Okul bandosunun ve öğrencilerinin geçişinin ardından tören Egemen Konferans Salonu’nda devam etti. Buradaki törene, Düzce ve Bolu Doğa Okulları Kurucusu Önder Tonyalı, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende İlkokulu Müdürü Asude Çelik, günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yaptı.

Öğrencilerin hazırladığı etkinlikler, 3/A sınıfı öğrencilerinin hazırladığı Atabarı dansı ile başladı. Ardından 2/A ve 2/B sınıflarının hazırladığı sunum izlendi. Günün anlam ve önemine ilişkin ‘Egemenlik Ulusundur’ ve ‘Çocukların Dileği’ şiirlerini 4/A sınıfından İsmail Sezen ve 4/B sınıfından Damla Aydın okudu.

3/B sınıfının hazırladığı Tarantella ve 2/B sınıfının hazırladığı İspanyol dansı büyük beğeni topladı. Melodika gösterisi ve piyano resitali ise mest etti. İlkokul öğrencileri son olarak hep birlikte hazırladıkları koro eşliğinde muhteşem çocuk şarkıları seslendirerek, anne ve babalarına büyük bir gurur yaşattı.

Miniklerin 23 Nisan gösterisi mest etti

Düzce Doğa Anaokulu 3, 4 ve 5 taş gurubu öğrencilerinin hazırladığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, için hazırladıkları etkinlik, anne babalarını mest etti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından program öncesinde Düzce Doğa Anaokulu Müdürü Hilal Ülkümen, günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yaptı.

Anaokulu miniklerinin söylediği şiir ve şarkılar, yaptıkları dans gösterileri, anne babaları tarafından hayranlıkla izlendi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı