Düzce Eğitim H.

Düzce Kodluyor Proje Toplantısı Yapıldı

İlimizde 3 yıldır uygulanmakta olan “Düzce Kodluyor Projesi” ile ilgili 2019 yılı değerlendirme toplantısı Düzce Valiliği Konferans Salonu´nda gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Ahmet YAKUPOĞLU başkanlığında, FATİH Projesi Eğitici Formatör Öğretmenlerimiz Bilgin CAN ve Ömer ÖZTÜRK´ün değerlendirme ve bilgilendirmeleriyle başlayan toplantıya 52 Bilişim Teknolojileri öğretmenimiz katıldı.

Toplantıda “Düzce Kodluyor Projesi”nde gelinen nokta, okullara kazandırılan bilgisayar-masa-sandalye ve elektronik kitler, özel sektör işbirlikleri,  hedefler, yıl sonunda düzenlenecek kodlama şenliği vb. konularla ilgili bilgiler verildi. Ayrıca okullarda uygulanan öğretim yöntemleri, elde edien başarılar, öğrencilerin kazanımları gibi eğitimle ilgili çeşitli konularda bilgi alışverişinde bulunuldu.

Sonrasında Bilişim Teknolojileri öğretmenlerinin proje ile ilgili görüş, öneri ve istekleri alındı. İhtiyaç duyulan eğitim araç-gereçleri ve hizmetiçi eğitim talepleri ile ilgili çalışmalara başlanmasına karar verildi. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı