Güncel Haberler

DÜZCE ORMAN OKULU PROJESİ DESTEK BEKLİYOR

QNB Finansbank ‘ın Türkiye genelinde hayata geçirilecek olan Orman Okulu Projesi için anket başlatıldı.

. Ankette Düzce’nin çıkması durumunda, Düzce’ye Orman Okulu kazandırılacak.

Çocuklara kendi beceri ve ilgilerini geliştirecek ve doğal yollarla farkındalık sahibi olmalarını sağlamak amacıyla QNB Finans Bank tarafından Orman Okulu Projesi hayata geçirilecek. Projenin hangi ilde hayata geçmesinin belirlenmesi için, anket başlatıldı. https://www.qnbfinansbank.com/anket adresinden oylanan ankette Düzce’nin çıkması durumunda Milli Eğitim Müdürlüğü, Üniversite ve QNB Finansbank işbirliği ile Çiftlik Köyünde bir boş binaya tadilat yapılarak, Orman Okulu yapılacak.

Bu okullarda 6 – 8 Yaş çocukların kişisel becerilerini ve ilgilerini doğal yollarla farkındalık sahibi olmalarını sağlayacak. Her sene eğitim gören 10 öğretmenler, senede 10 gün boyunca öğrencilerini bu okula getirilerek ekosistem müfredat konularını doğa içerisinde oyun ve deneylerle uygulamalı öğretecekler.

Orman Proje Okulunun Düzce’ye kazandırılması için Düzcelilerden oylamaya destek vermesi istendi. Anketi oylamak isteyenlerin, https://www.qnbfinansbank.com/anket web adresinden giriş yaparak anket bölümünü onaylaması gerekiyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı