Güncel Haberler

EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ DEĞİŞTİ

Resmi Gazetede yayınlanan Cumhurbaşkanlığı atama kararnamesi ile Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Ankara’ya atandı. Deniz’den boşalan göreve ise Batman İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan atandı.

Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz görevden alındı. Bugünkü Resmi Gazete’de yayımlanan kararname ile Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz Emniyet Genel Müdürlüğü’ne atandı. Göreve Ankara’da devam edecek olan Deniz’den boşalan göreve ise Batman İl Emniyet Müdürü getirildi. Batman İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan

1963 yılında İzmir’de doğdu. 1981 yılında Polis Kolejini, 1985 yılında Polis Akademisini bitirdi.1985 yılında Komiser Yardımcısı olarak göreve başlamasının ardından ülkemizin birçok farklı ilinde farklı görevlerde bulundu.

2008 yılında 1. Sınıf Emniyet Müdür rütbesine terfi ederek Polis Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Polis Başmüfettişi olarak göreve başladı. 2016 yılı Ekim ayında Batman İl Emniyet Müdürlüğü’ne İl Emniyet Müdürü olarak ataması yapıldığı tarihe kadar geçen sürede Polis Teftiş Kurulunda ki görevini yürüttü. Batman İl Emniyet Müdürlüğü’nün ardından Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Düzce İl Emniyet Müdürü oldu.Orta düzeyde İngilizce bilen Akkaplan, evli ve iki çocuk babası.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı