Spor Haberleri

FİLENİN SULTANLARI’NA MORAL ZİYARETİ

Ankara Spor Salonu’nda milli takımın antrenmanını ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu,oyuncular, teknik ekip ve yetkililerle bir araya geldi. Bakan Kasapoğlu, filenin sultanlarına başarılar diledi.

Bakan Kasapoğlu, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, tüm branşlarda olduğu gibi voleybolda da çok güzel gelişmeler olduğunu dile getirerek, “Önemli bir dönemin arifesinde sizleri görmek, hem hasbihal etmek hem de başarılar dilemek istedim. Sizlerle her zaman övünüyor, onur ve gurur duyuyoruz. Sizlerin başarısı, bizlerin göğsünü kabartıyor. İnşallah bu şampiyonadan da hem ülkemizi hem de milletimizi mutlu ederek çıkacağız. Ona inanıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Milli takıma, 82 milyon Türkiye vatandaşıyla birlikte destek vereceklerini aktaran Bakan Kasapğlu ‘Bizi çok güzel başarıların beklediğine inanıyorum. Hem iyi bir ev sahibi olacağız hem de en güçlü ve en başarılı şekilde organizasyondan ayrılacağız. Gerek tribünde gerekse ekran başında sizi destekleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bakan, teknik ekip ve oyuncularla birlikte “Türkiye” tezahüratı yaptı.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı