Düzce Ortaokulları Haberleri

HAMİTŞERİFOĞLU 'UFUK BAYSAN KÜTÜPHANESİ'Nİ AÇTI

Hamitşerifoğlu Ortaokulu tarafından oluşturulan “Şehit Emniyet Müdürü Ufuk Baysan Kütüphanesi”nin açılışı yapıldı. Törene Şehit 4.Sınıf Emniyet Müdürü Ufuk Baysan’ın annesi Hanife Baysan ve babası Ramazan Baysan da katıldı.

Birçok proje ve etkinlikle adını duymaya alışık olduğumuz Hamit Şerifoğlu Ortaokulu, bu kez bambaşka bir çalışma ile protokolü bir araya getirdi.

Hamitşerifoğlu Ortaokulu, iş insanlarının da desteği ile hazırladığı “Şehit Emniyet Müdürü Ufuk Baysan Kütüphanesi”nin açılışını bugün gerçekleştirdi.

Merdiven altını kütüphaneye çevirmeyi başaran okulda gerçekleştirilen ve 15 Temmuz Şehidimiz 4.Sınıf Emniyet Müdürü Şehit Ufuk Baysan’ın annesi Hanife Baysan ve babası Ramazan Baysan’ın onur konuğu olarak katıldığı açılışa Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, İl Jandarma Alay Komutan Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen program, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Protokol konuşmalarının ardından “Şehit Emniyet Müdürü Ufuk Baysan Kütüphanesi”nin açılış kurdelesi kesildi.

Daha sonra kütüphaneyi gezen Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve Şehit Ufuk Baysan’ın annesi Hanife Baysan ile babası Ramazan Baysan, kütüphanede bir süre sohbet ederek vakit geçirdi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı