Ekonomi Haberleri

HAYIRSEVER İŞ ADAMINDAN VEFA

Akçakocalı İş adamı Ali Kiremitçi, ilçede istihdam yaratmak amacıyla fabrika kurmak istediğini söyledi. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı makamında ziyaret eden Kiremitçi, 80 kişiyle istihdama başlayacaklarını duyurdu.

Akçakocalı İş adamı Ali Kiremitçi, önemli bir vefa örneği gösterdi. Hem yurt içi hem de yurt dışında ticaret yapan Kiremitçi, doğup büyüdüğü yere fabrika kurmak istediğini beyan etti. Türkiye’de ve yurt dışında ticaret yapan Kiremitçi, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı makamında ziyaretinde ilçeye fabrika kurmak istediğini açıkladı.
Kiremitçi, ilçeye kurulacak olan fabrika hakkında bilgiler verdi “Hedefinin daha çok kişiye istihdam sağlamak olduğunu dile getiren Akçakocalı iş adamı Kiremitçi; “Fabrikada ilk olarak 80 kişiyi istihdam edeceğiz. Fabrika kuracağımız sahayı inceledik. Başkanımıza sorunlarımızı dinlediği için teşekkür ediyorum. Bizim şu anki yaptığımız yatırımlarımızın bir araya getirmemiz için bir binaya ihtiyacımız vardı. Başkanımızın yardımı ile tüm fabrikaları bir araya toplayıp maliyetleri düşürerek Akçakoca’ya yatırım yapmayı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ”Yatırımlarınız İlçemize inşallah hayırlı olur. Böyle bir fabrikanın Akçakoca’da bulunmasından çok onur ve gurur duyacağız. Özellikle sizin de Akçakocalı olup Akçakoca’yı tercih etmeniz bizlere ayrıca bir mutluluk verdi. Bu yüzden size teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı