Bolu Eğitim Haberleri

İFTAR ÖNCESİNDE “VİZYON TOPLANTISI”

Bolu Doğa Koleji bu yıl ilkini gerçekleştirdiği geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar öncesinde Düzce ve Bolu Doğa Koleji Kurucusu Önder Tonyalı, öğretmenlerle 2018-2019 eğitim öğretim yılını değerlendirdiği “Vizyon Toplantısı”nda gelecek yıl için hedefleri anlattı.

Bolu Doğa Koleji tarafından bu yıl ilki düzenlenen geleneksel iftar yemeği, dün akşam Bolu Doğa Koleji Kampüsü’nde gerçekleştirildi.

Tonyalı, gelecek dönem hedeflerini anlattı

Ancak iftar öncesinde Bolu Doğa Koleji için önemli bir toplantı yapıldı. Düzce ve Bolu Doğa Kolejleri Kurucusu Önder Tonyalı, kolej idareci ve öğretmenleri ile konferans salonunda düzenlenen “Vizyon Toplantısı”nda bir araya geldi. Tonyalı, 2018-2019 eğitim öğretim yılının değerlendirildiği toplantıda, başarı için motivasyonun önemine dikkat çekti. Bolu Doğa Koleji’nin güçlü kadrosu ile bir eğitim öğretim yılının daha gururla geride bırakılmaya hazırlanıldığını söyleyen Tonyalı, gelecek yıl için hedefleri de aktardı.

Bolu Doğa iftar yemeğine tam kadro katıldı

Toplantının ardından iftar yemeğine geçildi. Kurucu Önder Tonyalı ve Kurucu Temsilcisi Avukat Egemen Tonyalı’nın misafirlerle yakından ilgilendiği ve sohbet ettiği programda yemek sonrasında iftar duası edildi.

Kurum çalışanlarının bir araya gelmesini sağlayan ve her yıl düzenlenerek gelenekselleştirilmesi planlanan iftar yemeğine Bolu Doğa Koleji öğretmen ve personeli tam kadro katılarak büyük bir aile olduklarını da gösterdi.

İftar yemeği ve edilen sohbetlerin ardından misafirler kampüsten ayrıldı.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı