Düzce Eğitim H.

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ SEMİNERDE BULUŞTU

Bilge Liderlik Akademisi Eğitim Faaliyetleri Kapsamında Düzce Üniversitesi tarafından Düzce’de görevli İngilizce öğretmenlerine “İngilizce Öğretiminde Yaklaşımlar” konulu seminer verildi.

Güçlü Yarınlar için Milli Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim vizyonu çerçevesinde, Düzce Üniversitesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan “Eğitimde İşbirliği Protokolü ve Eğitim-Öğretimde Bilge Liderlik Akademisi” faaliyetleri kapsamında Düzce merkez okullarında görev yapan İngilizce öğretmenlerine yönelik olarak “İngilizce Öğretiminde Yaklaşımlar” konulu seminer verildi.

Seminer, İskoçya Edinburg Üniversitesinden Dr. Farah Akbar ve Dr. Jite Eferakorho’nun konuşmacı olarak katılımıyla gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz 11 Nisan 2019 tarihinde Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonunda gerçekleşen seminerde post modern eğitim teknikleri ile ilgili bilgiler de aktarıldı. Ayrıca, Düzce Üniversitesi’nden Doktor Öğretim Üyeleri Osman Dülger, Yusuf Kasimi ve Timuçin Buğra Edman da katılımcılara eğitim verdiler. Eğitimler gün boyu devam etti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı