Bolu Eğitim Haberleri

IRAKLI ÖĞRENCİLER BELGELERİNİ ALDI

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (SÜYAM) gerçekleştirdiği proje kapsamında, üniversitede staj eğitimlerini başarıyla tamamlayan Irak Al-Bayan Üniversitesi öğrencilerine, düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

Rektörlükte gerçekleştirilen törende, üniversitenin tıp ve sağlık bilimleri fakültelerinde stajlarını tamamlayan 53 Iraklı öğrenciye katılım sertifikaları, Rektör Vekili Prof. Dr. Mustafa Yaman ve SÜYAM Müdürü Doç. Dr. Hanifi Üzüm tarafından takdim edildi.

Irak Al-Bayan Üniversitesi Hemşirelik ve Patoloji bölümlerinde eğitim gören öğrenciler, 8 Temmuz 2019 tarihinden bu yana üniversitede ücretli staj eğitimi görüyorlardı. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrenciler, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin eğitim hayatlarına önemli katkılar sağladığını ve burada aldıkları eğitimden son derece memnun olduklarını ifade ettiler.

Mezun olduktan sonra yüksek lisans ve doktora eğitimlerini üniversitemizde yapmayı çok istediklerini kaydeden öğrenciler, burada aldıkları eğitimle ülkelerinin geleceğine katkı sağlayacaklarını söylediler. Prof. Dr. Mustafa Yaman ve Doç. Dr. Hanifi Üzüm öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını dilediler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı