Güncel Haberler

KADIN MECLİSİNDE BAŞKANLIK SEÇİMİ YAPILDI

Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi başkanlık seçimi Kültür Merkezi konferans salonunda yapıldı. Yapılan oylama sonucu başkanlığa seçilen Hanife Gür, meclis üyelerine hitaben yaptığı konuşmada öncelikle destekleri için teşekkür ederek, güzel işlere imza atmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi’nde seçim heyecanı yaşandı. Düzce Belediyesi Kültür Merkezi konferans salonunda yapılan gizli oylamada üyeler tek tek seçimlerini yaptılar. Divan başkanlığını Emine Alkan’ın, katip üyeliklerini ise Ayfer Yüksel ile Aylin Üstünel’in yaptıkları seçim sonunda üç aday arasından ipi göğüsleyen isim Hanife Gür oldu.

Sayıma sonuçlarına göre adaylardan Hanife Gür 76, Selma Demirelli 28, Hatice Şentürk 59 oy aldı. Başkanlığının açıklanmasının ardından kürsüye çıkarak meclis üyelerine seslenen yeni Başkan Hanife Gür, söze kendisine oy verenlere teşekkür ederek başladı.

 

Kadın Meclisi Başkanı olarak devraldıkları bayrağı daha ileriye taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Gür, meclis üyelerinden birlik ve beraberlik için çalışma desteği istedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı