Düzce Spor Haberleri

KALEMİZDE TOPLAM 7 GOL GÖRDÜK

Düzce ilini temsil eden Çilimli Belediyespor ve Beyköy Belediyespor hafta sonu oynadığı maçlarda yenilerek kalelerinde toplam 7 gol gördüler.

Pazar günü oynanan Beyköy Belediyespor Kırıkkale Anadoluspor karşılaşmasında tam beş atıldı. Beyköy belde sahasına lider gelen Kırıkkale Anadolu takımı Beyköy Belediyesporu 5-0 yenerken zorlanmadı. Maçın başında bulduğu gol ile Beyköy Belediyespor takımın direncini erken kırarak ilk yarıyı 4-0 önde kapatmayı başardı. İkinci yarıda bir gol daha bularak durumu 5-0 yaparak müsabakayı bitirdi. Beyköy Belediyespor taraftarlarını takımını 90 dakika desteklerken Kırıkkale Anadolu takımın taraftarları takımlarına destek verdikleri görüldü. Oynanan müsabakada iki takım taraftarları centilmence izlerken maç sonu her iki takım taraftarları dostane şekilde ayrıldılar.

Çilimli Belediyespor 2-1 yenildi.

Bir diğer temsilcimiz Çilimli Belediyespor deplasmanda rakip Haymanaspor’a 2-1 yenildi. Maça hızlı başlayan takımı Haymanaspor olurken 29. Dakikada Hacı Ahmet ile 1-0 öne geçti. İlk yarı bu skor ile bitecek derken maçın 41.dakikada Şehmuz Aslan ile Haymanaspor 2-0 öne geçmeyi başardı. İlk yarı bu skor ile bitti. İkinci yarıya Çilimli Belediyespor savunmasını öne çıkartıp gol aradı. Maçın 52.dakikasında Osman ile bir gol bularak farkı bire indirmeyi başardı. Bu golden sonra rakip kalede gol aramasına rağmen bir türlü aradığı golü bulamayarak maçtan 2-1 yenik ayrıldı.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı