Düzce Spor Haberleri

KARA VERYANSIN ETTİ

Düzce Bayan takımının teknik sorumlusu Ahmet Kara Düzce ilinin kendilerine destek vermediğini üvey evlat muamelesi gördüklerini ifade edip veryansın etti.

Amet Kara yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. Düzce kadın futbol kulübü olarak mütevazi kadromuzla Düzce için mücadele ediyoruz Kızlarımıza spor yaptırıyoruz futbol sadece erkeklerin değil Uluslararasında ve ülkemizde olduğu gibi Düzce’de kızlarında futbol oynayabildiğini TFF Kadınlar liginde 3. ligde oynuyoruz.
Bireysel mücadele değil amacımız kız oyuncularımızla sevenleriyle destek olanlarımızla Düzce için elimizden geleni yapıyoruz.Kimse bizi umursamasa da kimse bize inanmasa da birileri bize uğraşma kapat gitsin deseler de biz Düzce’nin adını en güzel şekilde sevenlerimizle gerçekten kızlarımıza destek verenlerimizle temsil ediyoruz..Gittiğimiz tüm deplasmanlarda elimizden gelenin en iyisini oynamaya çalışıyoruz yenilsekte yensekte ettiğimiz mücadeleden dolayı takdir ediliyoruz.
Evet bugün kazanmamız gereken maçtan 1-0 mağlup ayrıldık.iki penaltı kaçırdık bazen olmuyor şans bizden yana değildi,Daha çok çalışacağız Altyapıdan yetiştireceğimiz oyuncularla Sahada güçlü olacağız üvey evlat muamelesi görüyoruz dedi.
Ahmet Kara birileri bize inanmamış bize gülmüş yada bizi küçümsemiş olsalarda umurumuzda değil..Çünkü bize inananlar bize güvenenler bize yeter ,biz olmayı başardık güzel günler başarılarılarla Düzce kadın futbol kulübü olarak Düzce’yi temsil etmeye devam edeceğiz dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı