Düzce Eğitim Haberleri

KAYITLAR BAŞLIYOR

Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü kayıtları 26 Ağustos Pazartesi günü başlıyor. Çocuk Kulübü’nde güzel sanatlar lise ve fakültelerine hazırlanan öğrenciler için hazırlık kursları da verilecek.

Çocukların fiziksel, ruhsal ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlamak amacı ile planlanan atölyelere 7-14 yaş aralığındaki tüm çocuklar kayıt yaptırabiliyor. Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü’nde bu yıl 4-6 yaş aralığındaki çocuklar için de Bale, Jimnastik ve Drama atölyeleri yer alıyor. 5-6 yaş aralığındaki çocuklar için ise tam gün veya yarım gün seçeneği ile anasınıfı hizmet verecek.
Çocuklar; Robotik Kodlama, Gitar; Bağlama, Piyano, Yan Flüt, Bateri, Görsel Sanatlar, Fen Bilimleri, İngilizce, Fransızca, Mutfak Sanatları, Fiziksel Gelişim, Halk Dansları, Zeka Oyunları, Değerler Eğitimi, Sahne Sanatları, Tasarım Atölyesi olmak üzere 17 farklı atölyeden tercih yapabilecekler. Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü’nde güzel sanatlar lise ve fakültelerine hazırlanan öğrenciler için ise Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları ile öğrencilerin çalışmalarına destek verilecek. Veliler de Drama, İngilizce, Fransızca ve Müzik atölyelerinden faydalanabilecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı