Düzce Spor Haberleri

‘KOCA ÇINAR YAŞASIN’

‘Koca Çınar Yaşasın’ sloganıyla Düzcespor için düzenlenen yardım gecesi dün yapıldı. Gecede konuşan Düzcespor Kulübü Başkanı Celal Kasapoğlu, ‘Kaç kişi olduğumuzun bir önemi yok.Önemli olan inanarak bu yolda yürümek’ dedi.

Düzcespor’a destek için ‘Koca Çınar Yaşasın’ sloganıyla düzenlenen geceye Düzce Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kulüp Başkanı Celal Kasapoğlu ve Dr. Cengiz Tuncer, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Tüm Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı Mensur Bilgin, futbolcular ve Kırmızı Şimşekler taraftar grubu katıldı.

Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kaya’nın yaptığı açılış konuşmasının ardından söz alan, Düzcespor Kulüp Başkanı Celal Kasapoğlu, dedesi merhum Celal Kasapoğlu’nun Düzcespor uğruna Denizli’den dönerken elim bir trafik kazası sonrası hayatını kaybettiğini belirterek, “Kendimize inanarak bu yola çıktık. Böyle de ilerleyeceğiz. Kaç kişi olduğumuzun, ne kadar kalabalık olduğumuzun bir önemi yok. Önemli olan inanarak bu yolda yürümek. Yürümeye de devam edeceğiz” diye konuştu.

Sahneye çıkarak konuşmalarını yapan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, bu gecenin organize edilmesinde ve Düzcespor’un daha iyi noktalara gelmesinde büyük çaba sarf eden Düzcespor Kulüp Başkanı Celal Kasapoğlu’na teşekkür ettiler.

Programın sonlarına doğru, yapılan yardımın 301 Bin TL’yi bulduğunu açıklayan Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kaya, kapanış konuşmasını yapmak üzere Başkan Celal Kasapoğlu’nu sahneye davet etti. Kapanış konuşmasını gerçekleştiren Başkan Kasapoğlu, Düzcespor’un hafta sonu santra yapacağını vurguladı. Taraftarların, “Şampiyon olacak mıyız?” sorusu üzerine, “İnşallah şampiyon da olacağız. Yeter ki birlikte kalalım” cevabını verdi.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı