Güncel Haberler

KOMPİZOSYAN’DA DERECEYE GİRDİLER

Kızılay Düzce Şubesinin, Kızılay Haftası nedeniyle düzenlediği,” Kızılay ve İyilik İçin Harekete Geç” başlığı ile düzenlenen kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrenciler düzenlenen bir törenle ödüllendirildiler.

Düzce Kızılay toplantı salonunda düzenlenen ödül törenine Ak Parti Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir, Fahri Çakır, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz,  Düzce Vali Yardımcılarından Cemal Demiryürek,   Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, MHP İl Başkanı İlhami Çaboğlu, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi  Gösterişli ile kurum temsilcileri ve   okul yöneticileri, öğrenciler katıldı.

Törende, bir konuşma yapan,  Düzce Şube Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Halil Aydın,Kızılay’ın önemini ve yaptığı hizmetleri ifade ederek,” Kızılay ve İyilik İçin  Harekete Geç” sloganın  destek gördüğünün altını çizdi.

Tören daha sonra dereceye giren öğrencilerin  katılımcılar tarafından ödüllendirilmesi ile devam edip toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı