Düzce Anaokulları Haberleri

KÖRPEŞLER ANAOKULU’NA ‘ÇEVRE BERATI’

Milli Eğitim ve Çevre ve Şehircilik Bakanlıkları tarafından hayata geçirilen “Sıfır Atık” projesi kapsamında Körpeşler Anaokulu Çevre Beratı almaya hak kazandı.

Düzce Merkeze bağlı Körpeşler Anaokulu, göğsümüzü kabarttı. Çevreye karşı olan duyarlılığı ile büyük küçük herkese örnek olması gereken Körpeşler Anaokulu, Ankara’dan bu duyarlılığının karşılığını alarak döndü.

Milli Eğitim Bakanlığı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Sıfır Atık” projesi kapsamında yurt genelinde 40 okul “Çevre Beratı” kazandım. Çevre Beratı alan okulların arasında Düzce’yi gururlandıran Körpeşler Anaokulu da vardı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un eşi Rana Selçuk ve Destek Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Çolak’ın katılımıyla Ankara Mamak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi’nde düzenlenen törende Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Körpeşler Anaokulu Müdürü Melek Yavuz Yılmaz, İl İSGB Koordinatörü Muhsin Köse de hazır bulundu.

Çevre Beratları’nın takdimi ve ödül töreninin ardından ödül alan okulların öğrencilerinin hazırladığı çalışmalar sergilendi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı