Ekonomi Haberleri

LANSMAN İÇİN TOPLANDILAR

Düzce Organize Sanayi Bölgesi(DOSB) ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığında başvurulan ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı(MARKA) tarafından desteklenen “İhracat Odaklı İnovasyon Ekosistemi Geliştirilmesi” Projesi Lansman Toplantısı Düzce Teknoparkta gerçekleştirildi. OSB Başkanı Yirmibeşoğlu ile Bölge Müdürü Özdemir toplantıda hazır bulundu.

Proje lansman toplantısına, Düzce Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu, Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin Düzce Teknopark Genel Müdürü ve Öğretim Üyesi Dr. Özkan Şahin, Düzce Organize Sanayi Müdürü Aylin Özdemir, Düzce TSO Genel Sekreteri Ayten Nursel Kocadağ, Düzce TSO proje ofisi personelleri ve proje kapsamına dahil edilen 10 firmanın temsilcisi katılım sağladı.

Gerçekleşen lansmanda, “İhracat Odaklı İnovasyon Ekosistemi Geliştirilmesi” Projesi ile bölgemizin ihracat potansiyelini arttırmaya ve geliştirmeye yönelik fizibilite çalışmaları yapılarak, firmalarımıza yeni pazarlar bulma imkanı sağlanması hakkında fikir alışverişi yapıldı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı