Düzce Ortaokulları Haberleri

LÖSEMİ TEŞHİSİ KONDU; TEDAVİ OLAMIYOR!

Lösemi teşhisi konulan Yunus Emre Ortaokulu öğrencisi Emirhan Aydoğan’ın tedavisi için gerekli paranın toplanmasını gerekiyor. Düzce Valiliği oluru ile başlatılan yardım kampanyasına ise hem okullardan hem de Düzceliler’den destek vererek Emirhan için umut olmaları bekleniyor.

Düzce’de 13 yaşındaki Emirhan Aydoğan teşhisi konulan lösemi hastalığı için tedavi görüyor. Ancak çaresiz anne babası tedavi masraflarının çok yüksek olması ve maddi imkanlarının yetersiz olması nedeniyle durumu Emirhan’ın eğitim gördüğü okula anlattı.

Aynı zamanda Yunus Emre Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi olan Emirhan için okul yönetimi hemen seferber oldu. Okul yönetimi 13 yaşındaki öğrencilerinin durumunu bağlı oldukları İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bildirince de süreç başladı.

Emirhan için Düzce Valiliği oluru ile bir yardım kampanyası başlatıldı. 3 ay sürecek olan bu yardım kampanyası için tüm okullara yazı gönderilerek destek istendi. Ayrıca tedavi masraflarının karşılanabilmesi için yardım toplama faaliyetine katılım hususunda hassasiyet gösterilmesi talep edildi.

Şimdi de Düzce’deki tüm okullar tüm Türkiye’ye örnek olacak şekilde kenetlenerek Emirhan’a umut olmak için seferber oldu.

Yaklaşık 20 bin TL tedavi masrafı bulunan Emirhan’ın en kısa sürede tedavisine başlanması için paranın bir an önce toplanması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı